Pronájem volné domény

Při pronájmu premium domény si pronajímáte online prostor s dobrou adresou. Proto je zcela zásadní porozumět obchodnímu vztahu a přesným podmínkám spojených s dlouhodobým pronájmem  a případným následným odkupem naší premium domény.

Níže jsou detailně popsány kroky, jak dlouhodobý pronájem premium domény přes eshop www.premiumdomeny.cz probýhá.

Logo online platformy Escrow.com Pronájem premium domény přes Escrow.com

pronájem premium domény

Pronájem premium domény v našem eshopu www.premiumdomeny.cz probýhá standartně přes bezpečnou a celosvětově uznávanou online platformu Escrow.com nebo podle podmínek, na kterých se společně smluvně shodneme.

Postup pronájmu premium domény

 Níže uvedený postup pronájmu naší premium domény je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek  a Podmínek dlouhodobého pronájmu domén našeho eshopu.

DOmluvení podmínek pronájmu premium domény

Vyberte si v našem eshopu premium doménu, o kterou máte zájem. 

Konzultujte s námi i případy, kdy v našem eshopu premium doména není. Rádi Vám pomůžeme 
Vyplněním objednávkového formuláře v eshopu a jeho odeslánín zahájíme s vámi proces pronájmu premium domény a převedení oprávnění užívání domény na vás. Nezapoměňte, že odesláním tohoto objednávkového formuláře se zavazujete k dlouhodobému pronájmu premium domény. Na základě této závazné objednávky Vám bude vystavena faktura. Též berte na vědomí, že souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

KLINET ZÍSKÁ
ANALÝZU
PREMIUM
DOMÉNY

Každý vážný zájemce o premium doménu v naší nabídce získá analýzu premium domény s tržní valuací a naceněním v ceně 1.990 CZK ZDARMA. Každá analýza premium domény obsahuje pět oblastní: Charakteristika, asociace, klíčové slovo, potenciál a nacenění.

Vytvoření účtu
na escrow.com

V případě, že se shodneme, že pronájem bude probýhat přes Escrow.com, jako klient si vytvoříte na online platformě www.escrow.com zdarma účet klienta. Pokud budete potřebovat se zřízením účtu na escrow.com pomoct, neváhejte se na nás bezodkladně obrátit

potvrzení doby
pronájmu
premium 
domény

Premium doménu lze pronajmout na 12, 36 nebo 60 měsíců. Dlouhodobý pronájem domény má smysl pouze v případě, že vašemu projektu (eshop, prezentace firmy, landing page, funnel page, atd) přinese větší zisk (součástí Smlouvy mezi pronajímatelem a nájemmcem premium domény není zaručení jakýchkoli obchodních aktivit ani zvýšení nebo stabilita jeho ziskovosti), než kdybyste využili jiné doménové jméno. Lepší jméno domény, může znamenat i větší zisky. Délka dlouhodobého pronájmu se dá kdykoli prodloužit, případně skrátit odkupem naší premium domény.

souhlas se splátkovým kalendářem pronájmu
premium
domény

Základní cena ročního pronájmu domény je 10% z ceny. (např. Je-li doména naceněna na 5000 EUR, je tedy roční pronájem 500 EUR.)
Dle sjedaného splátkového kalendáře a na základě námi vystavené faktury se splatností 15 dnů, není li písemně stanoveno jinak,  uhradíte první splátku nájmu premium domény na účet escrow.com nebo na náš účet. 

Po dobu řádného placení nájmu vám garantujeme cenu pronájmu ceny premium domény po celou dobu trvání smluvního vztahu. 

ZMěna DNS záznamů
premium
domény na
klieta

Po uhrazení dané první částky za vybranou premium doménu a jakmile nás escrow.com nebo fiannční instituce (Fio banka) informuje, že byla první částka dlouhodobého pronájmu uhrazena, na vás převedeme práva užívání premium domény.  O průběhu změn záznamů DNS u dané premium domény vás průběžně informujeme. 

Kontrola
převedení práv k užívání premium
domény

Po informování, že došlo ke změně DNS záznamů u dané premium domény jste jako klient povinnen vše skontrolovat, než bude uhrazená částka uvolněna escrow.com poskytovateli (eshop www.premiumdomeny.cz). Tento krok zaručuje klietovi, že nekoupí "zajíce v pytli".

Pronajímatel
obdrží první
uhrazenou
částku nájemného

Teprve po předešlém kroce, kdy klient potvrdí a zkontroluje převedená práva užívání naší premium domény, obdržíme vaši platbu na náš účet.

Předkupní
právo nájemce
na odkup
domény

Staneteli-se naším klientem dlouhodobého pronájmu domény máte smluvně zaručení předkupní právo vybrané premium domény, kterou si dlouhodobě pronajímáte.

návrh 
brandingu a identity premium domény

Každý náš klietn záskává automaticky možnost získat návrh brandingu, vytvoření loga a identity nové značky k doméně.

PREMIUMDOMÉNY.CZ

Koupením nebo pronájmem premium domény na www.premiumdomeny.cz získáte nejen kvalitní a jedinečnou adresu pro váš web, ale i větší hodnotu vaší obchodní značky. Buďte krok před konkurencí s naší nabídkou premium domén.

Blíže k našim doménám na prodej nebo k pronájmu