Nákup volné domény na prodej

Při nákupu premium domény nekupujete model letadla, ale kupujete ledadlo. Proto je zcela zásadní porozumět obchodnímu vztahu a přesným podmínkám spojených s nákupem a převodem naší premium domény.

Níže jsou detailně popsány kroky, jak nákup premium domény přes eshop www.premiumdomeny.cz probýhá.

Logo online platformy Escrow.com Nákup premium domény přes Escrow.com

Nákup premium domény

Nákup premium domény v našem eshopu www.premiumdomeny.cz probýhá standartně přes bezpečnou a celosvětově uznávanou online platformu Escrow.com.

Postup nákupu premium domény

 Níže uvedený postup nákupu (přímý nákup nebo leasing) premium domény je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek našeho eshopu.

DOmluvení podmínek koupě premium domény

Vyberte si v našem eshopu premium doménu, o kterou máte zájem. 

Konzultujte s námi  i případy, kdy v našem eshopu premium doména není.  Rádi Vám pomůžeme 
Vyplněním objednávkového formuláře a jeho odeslánín zahájíme s vámi proces koupě premium domény a její převod na vás. Nezapoměňte, že odesláním tohoto objednávkového formuláře se zavazujete k nákupu premium domény. Na základě této závazné objednávky Vám bude vystavena faktura. Též berte na vědomí, že souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.


Vytvoření účtu
na escrow.com

Jako klient si vytvoříte na online platformě www.escrow.com zdarma účet klienta. Pokud budete potřebovat se zřízením účtu na escrow.com pomoct, neváhejte se na nás bezodkladně obrátit

Klinet získá
analýzu
premium
domény

Každý vážný zájemce o premium doménu v naší nabídce získá analýzu premium domény s tržní valuací a naceněním. Každá analýza premium domény obsahuje pět oblastní: Charakteristika, asociace, klíčové slovo, potenciál a nacenění.

Zaplacení ceny
premium
domény

Na základě námi vystavené faktury se splatností 15 dnů, není li písemně stanoveno jinak,  uhradíte danou částku na účet escrow.com do daného data. Po tuto dobu Vám garantujeme cenu premium domény. 

Převedení
premium
domény na
klieta

Po uhrazení dané částky za vybranou premium doménu a jakmile nás escrow.com informuje, že byla částka uhrazena, na vás doménu převedeme. Samotná délka převodu premium domény je závislá na registrátorovi a i na doméně samotné. O průběhu převodu premium domény vás průběžně informujeme. 

Kontrola
převedení
domény

Po řádném převedení premium domény je klient povinnen vše skontrolovat, než bude uhrazená částka uvolněna Poskytovateli (eshop www.premiumdomeny.cz). Tento krok zaručuje klietovi, že nekoupí "zajíce v pytli".

Prodávající
obdrží
uhrazenou
částku

Teprve po předešlém kroce, kdy kliet potvrdí a zkontroluje převedení premium domény, obdržíme vaši platbu na náš účet.

Klient obdrží
certifikát
valuace domény

Ke každé prodané doméně předáváme klientovi certifikát s valuací domény. Tento certifikát má tu hodnotu, že potvrzuje jakou má vaše nově nabytá premium doména reálnou tržní hodnotu.

nÁVRH
BRANDINGU A IDENTITY PREMIUM DOMÉNY

Každý náš klietn záskává automaticky možnost získat zdarma návrh brandingu, vytvoření loga a identity nové značky k doméně.

Jaká má výhody
dlouhodobý pronájem premium domény?

Dlouhodobý pronájem premium domény přináší několik výhod. Zaprvé zajišťuje stabilní přítomnost online, což může budovat důvěru u zákazníků. Díky dlouhodobému pronájmu si udržíte kvalitu a prestižní povahu domény a získáte větší flexibilitu pradidelných nákladů a jistotu ve svém plánování a strategii.

PREMIUMDOMÉNY.CZ

Koupením nebo pronájmem premium domény na www.premiumdomeny.cz získáte nejen kvalitní a jedinečnou adresu pro váš web, ale i větší hodnotu vaší obchodní značky. Buďte krok před konkurencí s naší nabídkou premium domén.

VOLNÉ PREMIUM DOMÉNy