Analýza volné domény na prodej

Pokud vás nějaká premium doména v naší nabídce krátkých premiových domén, originálních doménových jmen nebo domén postavených na konkrétním klíčovém slově zaujala, získáte s jejím objednáním analýzu této premium domény!

Co analýza domény
k prodeji obsahuje?

Analýza premium domény z naší nabídky obsahuje pět zásadních aspektů všetně tržní valuace a nacenění.

Získejte analýzu
k volné doméně  na prodej zdarma!

Ke každé doméně z našeho eshopu získáte zdarma analýzu premium domény.

Analýza premium domény

1) Charakteristika premium domény

Obecný rozsah doménového jména. Obecný rozsah analýzy premium domény zahrnuje základní technickou charakteristiku doménového jména, TLD hodnotu a pozici domény na trhu, jazyk, přidružený jazyk, délku, charakter doménového jména všetně výčtu potenciálních klíčových slov.
Analýza premium domény

2) Valuace premium domény

Tržní hodnota a nacenění premium domény. Valuace premium domény zahrnuje faktory jako délka domény, typ použitých znaků, druh a popularita TLD domény, jazyk nebo jazyky a stáří registrace domény. 

Analýza premium domény

3) Asocialce s premium doménou

Asociace domény s oborem nebo tématem. Asociace s premium doménou zahrnuje slovní, emotivní a vizuální asiciaci s danou doménou, možné typografické chyby, snadnost vyslovení domény ("tele test"), jednoduchost asociace s potenciální značkou spojené s doménou a relevantnosti premium domény pro komerční využití.

Analýza premium domény

4) Klíčové slovo v premium doméně

Spojitost domény s klíčovým slovem. Tato část analýzy premium domény zahrnuje zejména kompletní a komplexní definice klíčových slov v doménovém jméně, SEO potenciál klíčových slov včetně četnosti vyhledávání daných klíčových slov v daném regionu pro Google.com a Seznam.cz, SEO potenciám samotné domény.

Analýza premium domény

5) Potenciál premium domény

Potenciál domény v střednědobém a dlouhodobém výhledu. Potenciál premium domény je postaven na schopnosti vytvoření značky spojené s doménou, relevantnosti domény a její možné širší využití, vhodnosti domény pro komerční účely, v popularitě slov nebo frází, zkratek obsažených v doméně a v její zapamatovatelnosti a dostupnost jiných koncových TLD domén.

Analýza premium domény

6) nacenění premium domény

Cenová nabídka premium domény. Nacenění premium domény zahrnuje potenciál okamžité likvidity domény, reálnou tržní hodnotu a maximální potenciál tržní hodnoty z pohledu e-commerce včetně porovnání s předchozími a současnými prodeji podobných domén.

eshop volných domén na prodej nebo k pronájmu

Aktuální seznam
volných domén k prodeji

V našem eshopu naleznete aktuální volné premium domény. Všechny tyto
domény jsou v našem vlastnictví. Neváhejte nás kontaktovat, pokud budete
mít jakýkoli dotaz ke zvolené volné doméně, která je na prodej nebo k pronájmu.

Naše NAcenění Premium domény není spekulace!

Bez důkladné znalosti trhu a výše uvedených faktorů analýzy premium domény je určení ceny domény spíše spekulativní a vytoužené přání majitele domény prodat doménu za pohádkovou cenu. 

Doporučuje se využít profesionálního nacenění premium domény při nákupu domény!

 Profesionální hodnocení domény může v konečném důsledku zvýšit její hodnotu desetkrát až stokrát.

CErtifikák k premium doméně

Stanete-li se naším klientem, získáte k doméně certifikát obsahující shrnutí všech hlavních aspektů analýzy a její tržní cenu.

Jak získat více klientů
s premiovou doménou?

Dobrým příkladem, jak získat více klietů, je investovat právě do premium domény
Ta může pomoci k více zakázkám, než současná prezentace n postavené na obyčejné doméně.

PREMIUMDOMÉNY.CZ

Koupením nebo pronájmem premium domény na www.premiumdomeny.cz získáte nejen kvalitní a jedinečnou adresu pro váš web, ale i větší hodnotu vaší obchodní značky. Buďte krok před konkurencí s naší nabídkou premium domén.

Blíže k našim doménám na prodej nebo k pronájmu