Jak získat více klientů
s premiovou doménou?

V nabídce eshopu premiových domén naleznete dobrá doménová jména, domény postavené na konkrétním klíčovém slově, domény pro konkrétní obor nebo dobře vypadající domény. 

Každý den nové domény...

Každý den je registrováno přes 33.000 nových doménových jmen v různé kvalitě, délce a v různém znění s různou doménou prvního řádu (např .cz nebo .com). Počet premiových domén je omezen svou podstatou a kvalitou a hlavně svou tržní hodnotou v daném čase.Co je premium doména?

jméno premium domény je krátké a jasné

Premium doména má spíše kratší formu jména, než aby byla dlouhá.Průměrná délka názvu domény pěti nejoblíbenějších webových stránek na světě je  pouze šest znaků jako mlsky.online v naší nabídce.

Premiové domény nemají ve svém názvu ani čísla a jsou bez pomlček. Jsou tedy lehce zapamatovatelná jako premium domény cars.com nebo auto.cz.


Premium doména auto.cz představuje tedy již ze své podstaty hodně dobrou adresu jako např. na Václaváku.

úzce souvisí se skutečnou službou nebo oborem

Výraz v premium doménovém jméně je ve své podstatě vysoce vyhledávaným klíčovým slovem, které lidé zadávají do vyhledávače jako u domény parkovanivcentru.cz. Budu-li tedy chtít si něco dohledat o autech zadám do Seznam.cz nebo Google.com výraz "auto". 

Průměrný měsíční objem pro český trh tohoto výrazu "auto" je dlouhodobě na Google okolo 100.000 vyhledávání klíčového slova měsíčně. 


Firmy jsou u klíčového slova auto npř. za klik ochotné zaplatit až 0.44 EUR, aby získlali nového návštěvníka svých stránek.

jsou k dispozici k prodeji nebo k pronájmu

Prémiová doménová jména jsou vysoce kvalitní domény, které byly dříve zaregistrovány, ale jsou nyní k prodeji za dnešní tržní hodnotu jako tomu bylo u domény xlog.cz (již prodaná doména).

Ve většině případů se takové premium domény prodávají i za milióny USD a i víc. Doména cars.com byla ohodnocena na 872.000.000 USD.

Koupit dobrou premium doménu ale není pro každého dostupné. Proto nabízíme i možnost dlouhodobého pronájmu premium domény, případně i leasing doménového jména a to s předkupním právem.Která doména má
větší tržní hodnovu?

Dobré doménové jméno neznamená ještě dobrý název produktu nebo firmy a naopak. Skuste si sami tipnout, jaká z níže uvedených domén má větší tržní hodnotu. audi.com nebo bmw.com

Na první pohled jsou domény téměř totožné. Jednáse v obou případech o dost známé automobilové značky s i o rivaly. Tak která značka aut má více ceněněnou doménu

Pro určení odhadu tržní hodnoty doménového jména k tomu použijeme online nástroj pc.domains. Ve free verzi si jej můžete vyzkoušet sami.


Odhad hodnoty domény 
audi.com je 3.806 USD
Odhad hodnoty domény 
bmw.com je 13.103 USD
eshop volných domén na prodej nebo k pronájmu

Aktuální seznam
volných domén

V našem eshopu naleznete aktuální volné premium domény. Všechny tyto
domény jsou v našem vlastnictví. Neváhejte nás kontaktovat, pokud budete
mít jakýkoli dotaz ke zvolené volné doméně, která je na prodej nebo k pronájmu.

Tržní hodnota premium domény není to samé jako oblíbenost značky.

Milovníky audi, nebo řidiče automobilové značky Audi, asi zklameme. Faktem je, že tržní hodnota doménového jména BMW je více jak 4x ceněná než doménového jména značky Audi. Nepleťme si ale tržní hodnotu s cenou!
  • Prodala-by se snad doména audi.com za méně než doména bmw.com? Určitě ne.
  • Zvedá tržní hodnota doménového jména hodnotu značky? Na 100% ano.
  • Závisí větší tržby na vlatnictví premium domény? Určitě ne.
  • Může premium doména zvýšit tržby a povědomé o značce? Určitě ano.
To samé platí i u domény vaší firmy, doménového jména vašeho eshopu, projektu, atd. že se vám něco líbí, neznamená, že to má tu hodnotu.

Stavět eshop bez dobrého doménového jména, je to samé jako stavět autosalon Audi k Horní Dolní a ne na výpadovce na Plzeň.
Dobré doménové jméno
  • Větší důvěryhodnost
  • Lépe zapamatovatelé jméno
  • Zvýší hodnotu firmy
  • Eso v rukávu před konkurencí
  • Snazší vyhledávání na internetu

Jak získat více klientů
s premiovou doménou?

Dobrým příkladem, jak získat více klietů, je investovat právě do premium domény
Ta může pomoci k více zakázkám, než současná prezentace.

PREMIUMDOMÉNY.CZ

Koupením nebo pronájmem premium domény na www.premiumdomeny.cz získáte nejen kvalitní a jedinečnou adresu pro váš web, ale i větší hodnotu vaší obchodní značky. Buďte krok před konkurencí s naší nabídkou premium domén.

Blíže k našim doménám na prodej nebo k pronájmu